BxPx and UxFx koncerty

http://punkgen.sk/fotky/nejebemnato/boilingpoint06.jpg

Čaute. S Boiling Point máme za sebou skvelé tri koncerty. Minulý piatok v Olomouci na minirampe to bolo megah. Zin Humbling experience, ktorý sa tam krstil, vyzerá riadne dobre. Určite si ho zadovážte ak vás zaujímajú skejty a pank. Sety Telefonu a Hledání boli veľmi fajn a skaterz to na pokoncertnej skate session na rampe totálne zabíjali. Jednoducho nie je čo vytknúť a na rampu sa vždy radi vrátime. Ďíks Hanke a Blumovi a street fighters crew.

V sobotu v Liptovskom bolo poriadne veľa ľudí. Punx, skins, hardcore kids a barjaké iné obludy. Aj keď priestor vyzeral trochu ako socialistický kulturák, ľudia sa nedali zahanbiť a na každú kapelu zverili, čo to dalo. Na záverečný ROZPOR sa strhlo úplné inferno ty kokot. Ďikes Majo. Ľudia asi triezveli až do stredy, ale bola to párty jak hovado. Stagediving, singalongy, zdvihnuté päste a kužely. Nikto nám nebude kurviť našu šou!!!

Nejaké fotky od NeoniSSSa tu  a report tu.

Posledný koncert sme odohrali včera v Košiciach a za predchádzajúcimi dvoma vôbec nezaostával. Festival Inej Kultúry ponúkol kopec sympatických distier, rôzne výstavy, premietanie skate videí, skvelé vegánske žrádlo a to všetko totálne v duchu do it yourself. Okrem nás tam ešte hrali divočáci The Wilderness z Trnavy a odozva bola super. Len viac takých koncertov. Prajeme košickej skate crew, nech im zápal vydrží ešte dlhé roky. Nejaké fotky zo včera si môžete pozrieť tu.

Pred sebou máme v marci dva koncerty s Unattended Funeral. Vyzerá to veľmi sľubne. Čekuj plagáty nižsie a prídi sa nabažiť blastbeatov.

https://c2.staticflickr.com/2/1658/24148571989_b7c64bbd95_o.jpg

https://c2.staticflickr.com/2/1624/24330355402_8b5cdbb962_o.jpg