SPEED!!!NOISE!!!HELL!!! @ BULLWAR PUB

SPEED!!!NOISE!!!HELL!!! (Jap)
Už robíme koncerty zopár rokov, ale kapele z Japonska sme ešte koncert neorganizovali. Toto je naša premiéra a prinášame vám Speed!!Noise!!Hell!! z rodiska Disclose – Kochi-city. Na rozdiel od Kawakamiho družiny chalani nemastia cirkulárkový disbeat, ale nakopnutý, bordeloidný a z reťaze utrhnutý fastcore na dva spevy. Podobný hluk produkovali aj vo svojej predchádzajúcej kapele Conga Fury, ktorá je myslím aj vďaka vydaným doskám na Six Weeks relatívne známa aj u nás. Naposledy ste mohli zažiť niečo porovnateľné v Žiari nad Hronom v roku 2007, keď tam hrali Dudman a NK6, alebo v 2012 v Trenčíne na Warhead. Japonské kapely sú známe svojimi divokými vystúpeniami a masakrálnym nasadením, ktoré im môže väčšina kapiel z Európy len ticho závidieť. Koncert v Žiline bude v rámci ich turné jediný na Slovensku, tak to neprepásnite.

http://speednoisehell.bandcamp.com/releases

PRÜGELKNABE (Ostrava)
Duo uctievačov „preškrtnutej noty“ Skulda a Viki v zostave gitara- bicie mastia neľútostný power violence na naozaj vysokej úrovni. Dlhé roky spoločného hrania a fanatická láska k tomuto subžánru sa jednoznačne prejavili na ich muzike a po 10 dňoch strávených na spoločnom turné som skalopevne presvedčený, že sa jedná o jednu z najlepších rýchlych kapiel od susedov. Navyše hrajú (podobne ako 7MS) tak krátko, že sa ani nestihneš nudiť. Či už máš rád Spazz, Lack Of Interest alebo Iron Lung, Prýgl ti odjebe dekel!

http://prugelknabe.bandcamp.com/releases

Sedem Minút Strachu (Žiaľ nad Hrobom)
Traja zaslúžilí harcovníci drtia neľútostný dvojbassový noisecore podporený kobercovým bombardovaním. V počte nahrávok a aktivite má kapela napriahnuté na slovenský Agathocles. Anal Cunt je mŕtvy, nech žije 7MS!

http://sedemminutstrachu.bandcamp.com/

16.06. 2015 | BULLWAR PUB o 20.00 | FB EVENT